Zegarki zostały nieco wyparte przez smartfony - wiele osób sprawdza godzinę w telefonie i zrezygnowało z noszenia tradycyjnych czasomierzy. Czy jednak na pewno tradycyjnych? Dostępnych jest też wiele nowoczesnych modeli oraz smartwatchy, które potrafią znacznie więcej niż wskazywać godzinę i zdobić rękę. Skupmy się jednak na aktualnie obowiązujących trendach - poniżej kilka inspiracji.

Zielone, miętowe, limonkoweDo niedawna niebieski był na czasie, teraz wypierają go różne odcienie zieleni. Biała, czarna lub złota tarcza nadal są modne, ale kolor paska warto dobrać już inny - może butelkowa zieleń albo odważna limonka?

Złote zegarki - synonim kobiecej elegancjiOgromną popularnością nadal cieszą się zegarki złote - również ze złotą czarną, ale równie modne są te z białą lub czarną. Pasują idealnie do eleganckiej kobiety i różnych dodatków biżuteryjnych, a także stylowych butów i torebki. Wybierz model na delikatniejszej od męskiej bransolecie i zadbaj o niebanalną stylizację. Zegarki są tratowane przez panie jak biżuteria, a zatem powinny harmonizować z innymi dodatkami, jak np. łańcuszki, kolczyki czy bransoletki.

Geometryczne tarcze - nowy trendGeometryczne tarcze to nowy trend w zegarkach. Świetnie wykonane, a do tego z charakterem, a zatem podkreślą indywidualny styl. Pasują na co dzień, jak i do popularnego stylu smart casual.

KKW, f:freephotocc/Pixabay