Złoty zegarek to ciekawy i intrygujący trend - dawniej kojarzony z obciachem, dziś wraca do łask i na wybiegi i przypadnie do gustu eleganckiej kobiecie. Świetnie prezentuje się do casualowych zestawień, ale także na spotkaniach biznesowych. Są modele minimalistyczne, z ozdobnymi kryształkami, tarczą w innym kolorze itd. Strona wizualna, estetyka wykonania i design są tu kwestią kluczową.

Świadczy o dobrym guście, podążaniu za modą i prestiżu. Producenci światowej klasy mają w swojej aktualnej ofercie wiele modeli dla kobiet - to absolutny hit sezonu! Już od kilku sezonów złoto - wśród kobiecych dodatków głównie różowe - przeżywa renesans.

Jedne z nas wybierają delikatne i niewielkie zegarki, które nie rzucają się w oczy, inne zaś traktują zegarek jak ważny element stylizacji. Warto dopasować go do biżuterii oraz stylu, w jakim się ubieramy. Do złotego łańcuszka, bransoletki czy okularów przeciwsłonecznych będzie dodatkiem idealnym i wspaniale dopełni całość.

Mimo że obecnie panuje także moda na nowoczesne smartwatche, złote zegarki na bransolecie stanowią dla nich poważną konkurencję. W kolekcjach oprócz klasycznych modeli jednokolorowych pojawiają się też zegarki z elementami złota. Popularne są modele w stylu retro, np. z plecionymi bransoletami.

KKW, f:Tama66/Pixabay