Na spotkania biznesowe odpowiedni będzie zegarek ponadczasowy, w klasycznym stylu, modny, ale też elegancki. Dzięki niemu będziesz prezentować pełen profesjonalizm " stylizacja będzie nienaganna. Poza designem warto zwrócić uwagę także na jakość wykonania, materiał, rodzaj szkła (mineralne lub szafirowe będzie najlepszym wyborem), a także rodzaj paska (skórzany lub metalowa bransoleta).

Klasyczny design oraz staranne wykonanie z dobrej jakości materiałów sprawi, że zegarek posłuży przez lata. Solidne wykonanie to podstawa długotrwałego użytkowania. Oferta męskich zegarków biznesowych jest bardzo bogata " warto postawić na klasyczne modele od sprawdzonych producentów, jak m.in. Citizen, Casio, Timex, Certina, Tissot itd.

Wybór zegarka biznesowego w dużym stopniu zależy od wysokości Twojego budżetu. Jeśli szukasz nieco odważniejszego modelu, o wielu możliwościach, Citizen Satellite Wave F900 GPS będzie idealny. Został on skonstruowanym z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo oferuje wiele gadżetów. Eco-Drive zapewnia ciągłe ładowanie dzięki promieniom świetnym.

Jeśli jednak szukasz klasycznego modelu za nie więcej niż 1000 zł, zwróć uwagę na model Citizen Titanium BM7360-82M z tytanowy kopertą. Wykorzystano w nim unikalny tytan, lżejszy o 40 proc. od stali, a zarazem bardziej odporny na zarysowania od stali, zwykłego tytanu i złota 18K.

Wojtek, foto: ozgadd / Pixabay